• -0,30 ₴
Шнур Нейлоновий, чорний, 2мм, ціна за 1метр
search
  • Шнур Нейлоновий, чорний, 2мм, ціна за 1метр

Шнур Нейлоновий, чорний, 2мм, ціна за 1метр

2,95 ₴
2,65 ₴ Заощаджуєте 0,30 ₴
Без податку

Нейлоновий шнур середньої товщини 2 мм для шамбали і інших прикрас хенд-мейд. Вартість за 1 м.

Кількість

Нейлоновий (капроновий) шнур для біжутерії своїми руками. Цей шнурочок трохи товщі звичайних, діаметр в перетині 2 мм, м'який, дуже міцний (практично не можливо розірвати руками). Колір чорний, насичений, добре профарбований, стійкий до впливів зовнішнього середовища.

Нейлонові шнури для плетіння шамбали

Найчастіше нейлоновий шнур використовують для плетіння браслетів Шамбала. Зазвичай використовують чорного кольору, тому що на чорному тлі намистинки будуть виглядати дуже яскраво і виразно. Крім звичайний браслетів Шамбала, де намистинки йдуть у ряд, можна сплести подвійні або потрійні браслети. Подвійний плететься дуже легко, потрійний трохи складніше, зате намистинки можна викласти в певний візерунок, наприклад по центру браслета квіточкою.

Двох міліметровий шнур відмінно підійде для браслетів з намистинками 12, 14, 16 мм. Якщо отвір у намистині сильно маленьке (менше міліметра) - тоді на основу беруть міліметровий шнурок, а двох міліметровим обплітають. Також що б намистинки добре нанизувалися кінчик підпалюють запальничкою і витягають його, роблячи тонким і твердим. Сам шнурочок дуже м'який, завдяки цьому його використовують не тільки для шамбали, а й в інших макраме техніках. Це можуть бути браслети взагалі без намистин, або по центру можна розмістити коннектор.

Двоміліметровий капроновий шнур відмінно підійде для бус з порцелянових, скляних ручної роботи, смоляних, дерев'яних намистин, так як такі намистини часто мають отвір більше міліметра. Також намистинки можна нанизувати через вузлики, регулюючи вузликами відстань.

Крім бус і браслетів з нейлонових шнурів можна сплести кулон, обплести ними кабошон, зв'язати кольє, сережки, іграшки, фіранки, сукні, сумки.

Характеристики шнура:

  • тип: тонкий штучний;
  • форма: круглий в розрізі;
  • розмір: товщина 2мм, довжина до 12м одним відрізком;
  • колір: чорний;
  • матеріал: нейлон (капрон), синтетичний шнур;
  • ціна за 1 метр;
  • область застосування: для браслетів шамбала і десенаріо, бус, кольє, сережок, кулонів, кабошонов, фіранок, іграшок, сумок, одягу.

Шукаєте шнури з інших матеріалів?

У розділі "Шнури" на Майстер-Бусин ви знайдете безліч інших шнурочків з бавовни, шкіри, поліестеру; товщиною від 0,5 до 4-5 мм. Купити нейлонові і інші шнури можна оформивши замовлення через кошик, а якщо у вас виникли питання у підборі шнурочків - телефонуйте за консультацією.

Shn01-20-01
55 од.