Доставка та оплата компонентів для прикрас

Замовлення обробляються і відправляються:

  • понеділок-п'ятниця 10:00-19:00
  • субота 10:00-16:00
  • неділя вихідний

Доставка

Безкоштовна доставка по Україні від 380 грн!
При сумі менше 380 грн вартість доставки 38 грн.
Можете вибрати будь-яку службу доставки: “Укрпошта”, “Нова пошта”, “Ін-Тайм”, “Автолюкс”, “Дєлівері”, “Нічний експрес”, “Гюнсел” або іншу зручну для вас!
Також можна замовити кур'єром +20 грн.
Відправляємо намистинки по СНД (Росія, Білорусь та інші країни), а також по усьому Світу! Вартість доставки орієнтовно 125 грн (5 $) і буде уточнено в залежності від ваги і габаритів посилки.

Оплата

Після замовлення ви отримаєте листа на пошту з реквізитами для оплати.
Здійснити платіж по реквізитах можна у будь-якому відділенні банка, терміналі або через ваш інтернет-банкінг (наприклад, "Пріват-24").
Бажано, після оплати зв'яжіться з нами - так ваше замовлення буде зібрано і відправлене значно швидше!

Доставка та оплата накладним платежем

Якщо ви купуєте перший раз - можете оплатити накладним платежем (тільки по Україні), якщо служба доставки підтримує послугу.
Умови доставки такі ж (ми відправляємо безкоштовно від 380 грн. і 38 грн. За замовлення до 380 грн) + покупець, не залежно від суми замовлення, оплачує за послугу післяплати + близько 2% за зворотне перерахування грошей в офісі компанії перевізника.
Приклад:
1.    Додані до кошику намистинки, підвіски і різна фурнітура на 400 грн., Ви оформляєте замовлення з передоплатою, отримуєте реквізити для оплати на електронну пошту, оплачуєте покупку, і ми відправляємо Вам замовлення абсолютно безкоштовно будь-якою службою доставки.
2.    Вам потрібно невелика кількість продукції - часто так буває, що чогось не вистачає, що б закінчити прикраси, або ж берете на подарунок великі підвіски або кулони. Загальна сума покупки 200 грн. Так як берете перший раз, вирішуєте для себе вибрати накладений платіж. Ми відправляємо Ваше замовлення, наприклад, "Новою поштою", ви приходите на відділення, оплачуєте 40 грн за доставку Вам, 200 грн за продукцію, 25 грн за послугу накладеного платежу + 2% від суми замовлення (40 + 200 + 20 + 4 (2% = 200 * 0,02 = 4грн)) разом вартість до оплати становитиме 269 грн. (69 грн за доставку замовлення).