Порцелянові намистини ручної роботи, 12мм в діаметрі, синьо-коричневі з крапленою глазур'ю
search
  • Порцелянові намистини ручної роботи, 12мм в діаметрі, синьо-коричневі з крапленою глазур'ю

Порцелянові намистини ручної роботи, 12мм в діаметрі, синьо-коричневі з крапленою глазур'ю

8,95 ₴
Без податку

Порцелянові намистинки ручної роботи. Розмір 12 мм. Глазур з ефектом краплення синьо-коричнева.

Кількість

Фарфор був винайдений в Китаї ще в VII столітті і зберігався в найсуворішій таємниці, європейські майстри тільки на початку XVIII століття змогли його повторити. Вироби з порцеляни з давніх часів цінувалися набагато більше, ніж зі скла та іншої кераміки. Цей матеріал відрізняється сніжно-білим кольором, міцністю і можливістю створювати твори настільки тонкі, що пропускають світло.

Намистини покриті глазур'ю з декоративним ефектом - крапленням, який досягається використанням двох кольорів. Такі намистинки ідеально підійдуть для прикрас в етнічному стилі. Вони легше скляних і кам'яних, тому ви можете не боятися використовувати їх в об'ємних намистах і браслетах, хоч вони і важче намистин з акрилу або смоли.

Опис:

  • тип намистин: порцелянові;
  • форма: кругла;
  • діаметр: 12 мм;
  • колір: синій з коричневим крапленням;
  • отвір: близько 2 мм;
  • область застосування: намиста, сережки, кольє, браслети shambala, брошки, підвіски і брелоки для телефонів, як елементи декору в одязі та аксесуарах.

В інтернет-магазині Master-busin ви зможете знайти багато різних порцелянових намистин: однотонні, з малюнком, круглі та фігурні, в тому числі намистини сови! Якщо у вас виникнуть питання про збірку або підбір фурнітури для прикрас, дивіться відео майстер-класів на наших сторінках у соціальних мережах.

Far04-12-09
147 од.