Бульонки скляні 0,6-0,8 мм червоні непрозорі
search
  • Бульонки скляні 0,6-0,8 мм червоні непрозорі

Бульонки скляні 0,6-0,8 мм червоні непрозорі

25,00 ₴
Без податку

Скляні бульонки розміром 0,6-0,8 мм, червоні непрозорі

Фасування
Кількість

Нігті покриті бульонками зовні нагадують блискучу ікру, такий манікюр дуже популярний у модниць сьогодні. Такий варіант з використанням дрібних круглих намистин не найкращий вибір для повсякденного носіння. Але в особливих випадках, коли хочеться блищати, вони будуть до речі. Варто відзначити, що бульонкі ( "икряной" манікюр для нігтів) одна з найбільш трендових тенденцій в сучасному Неіл-арте. У цьому сезоні модно прикрашати нігті бульонкамі 0,6-0,8 мм райдужних відтінків, двоколірними (АБ), хамелеонами. Особливо популярний Неіл-арт, коли ногтікі нагадують невеликі канапе з чорною ікрою. А особливу урочистістю і ніжність жіночого образу додасть манікюр із застосуванням мікро-намистин під перли з перламутровим відтінком.

Для того що б поекспериментувати з цим дизайном нігтів потрібно декоративний лак, бульонкі, спец воронка і лоточок. Техніка покриття всієї поверхні нігтя вимагає практики і навичок. Що б міцно фіксувати мікро-бісер скористайтеся акриловим або гель-лаком, а після нанесення бульонок перекрийте зверху закріплювачем. Так манікюр буде тримаються довго і намистинки не втрачатиме при зіткненні з одягом та іншими поверхнями.

Бульонки бувають різних розмірів, дрібні від 0,1 мм і великі близько 1+ мм. Скляні бульонкі від 0,6 до 0,8 мм один з найпопулярніших розмірів, звертайте на це увагу. До викладки, ніготь повинен бути покритий свіжим шаром гелю, акрилу або лаку. Що б було зручніше, скористайтеся вологою апельсинової паличкою. Після завершення роботи дайте базі просохнути і перекрийте зверху фінішним покриттям. Застосовуючи бульонкі необхідно знати міру і не перестаратися.

Вибираючи бульонкі, потрібно звертати увагу на їх розмір, адже намистини бувають великими і дрібними. Викладати цей декор потрібно на ніготь, покритий свіжим шаром лаку, гелю або акрилу. Для зручності рекомендується користуватися вологою апельсинової паличкою. Завершивши роботу з бульонкамі, дайте лаку або іншій базі добре висохнути і зафіксувати декор, а потім покрийте нігті фінішним закріплювачем. Використовуючи бульонкі, важливо не перестаратися і знати міру. До речі, стильно виглядає манікюр, де лише один нігтик на руці декорований намистинами в тон основному відтінку або в різкому контрасті з ним.

Опис:

  • тип: мікробусіни;
  • форма: круглі, без отвору;
  • розмір: мікро 0,6-0,8 мм;
  • матеріал: скло;
  • колір: сріблястий непрозорий;
  • область застосування: для нейіл-арту, декору.

Купити скляні бульонки та інші елементи для декору можна у нас на сайті.

Cab02-18-40
6 од.