Основа для браслета Пандора, 19-23 см регулюється, медична сталь, сталевий колір.
search
  • Основа для браслета Пандора, 19-23 см регулюється, медична сталь, сталевий колір.

Основа для браслета Пандора, 19-23 см регулюється, медична сталь, сталевий колір.

149,00 ₴
Без податку

Основи з медичної сталі для браслетів Пандора, сталевого кольору, довжина регулюється 19-23 см, застібка карабін, для намистин з отвором від 4мм. Намистинки у стилі Pandora дуже легко нанизуються на таку основу, дозволяючи періодично міняти їх.

Кількість

Браслети пандора це новий тренд у прикрасах. Завдяки тому, що намистини мають великий отвір, вони будуть красиво ковзати по ланцюжку браслета (якщо намистини не займають всю довжину ланцюжка). Якщо ж ви хочете зафіксувати положення намистин на браслеті, використовуйте намистини-стопери для пандори. Намистинки можна нанизувати на основи для браслетів кожен раз в різній послідовності. Купивши одну основу для браслета, можна міняти намистини, підбираючи в колір різних нарядів. Також можна змінити порядок і кількість намистин. Один і той же браслет можна одягнути і до вечірнього вбрання, і до одягу на кожен день. Широкий вибір намистин дозволяє кардинально змінити ваш стиль.

В інтернет-магазині Master-Busin ви можете придбати браслети Пандора, а також намистинки для них: металеві, зі стразами, кришталеві з огранюванням, оригінальні ручної роботи, скляні, порцелянові, а також бейли на підвіски.

Опис:

  • тип основи: Пандора;
  • форма: ланцюжок із застібкою;
  • розмір: регулюється 19-23 см (+/- 5мм);
  • матеріал: медична сталь;
  • колір основи: ці основи не фарбовані, мають натуральний сталевий колір;
  • область застосування: для браслетів в стилі Pandora;
  • зверніть увагу: для намистин з діаметром отвору від 4мм.

Сподобалися браслети Пандора? Візьміть до комплекту основи для сережок і кілець, вони додадуть вашому образу завершений вигляд!

Нові майстер-класи по збірці прикрас своїми руками завжди можна подивитися у наших блогаг "Master-Busin" у найпопулярніших соціальних мережах.

Pan92-04-23
4 од.

Можливо вам також сподобається